Choď na obsah Choď na menu

Vyžrebovanie

        III.A trieda mužov

Účastníci:

1) OŠK Podhoroď                                                  

2) TJ Družstevník Ruský Hrabovec 

3) -                                                                                

4) FC STAKO Nižná Rybnica

5) TJ Kusín                                                                

6) TJ ŠM Jovsa

7) OFK Horňa                                                          

8) TJ Družstevník Lekárovce

9) TJ Maťovské Vojkovce                                      

10) TJ Jastrabie pri Michalovciach

11) TJ Družstevník Zbudza                                      

12) OŠK Stretava

 

Rozhodnutie: - úradným hracím dňom tejto súťaže je nedeľa v ÚHČ podľa SP.

 

J e s e n n á   č a s ť                                 J a r n á   č a s ť

 

01. kolo - nedeľa 19.08.2012 o 16.00 h:                      12. kolo - nedeľa 07.04.2013 o 15.30 h:

01. Podhoroď - Stretava                                                   056. Stretava - Podhoroď

  voľno - Jastrabie pri MI                                                   Jastrabie pri MI - voľno

02. Kusín - Lekárovce                                                       057. Lekárovce - Kusín

03. Horňa - Jovsa                                                              058. Jovsa - Horňa

04. Mať. Vojkovce - Niž. Rybnica                                     059. Niž. Rybnica - Mať. Vojkovce

05. Zbudza - Rus. Hrabovec                                           060. Rus. Hrabovec - Zbudza


02. kolo - nedeľa 26.08.2012 o 16.00 h:                       13. kolo - nedeľa 14.04.2013 o 15.30 h:

06. Stretava - Rus. Hrabovec                                           061. Rus. Hrabovec - Stretava

07. Niž. Rybnica - Zbudza                                                062. Zbudza - Niž. Rybnica

08. Jovsa - Mať. Vojkovce                                                 063. Mať. Vojkovce - Jovsa

09. Lekárovce - Horňa                                                       064. Horňa - Lekárovce

10. Jastrabie pri MI - Kusín                                               065. Kusín - Jastrabie pri MI

  Podhoroď - voľno                                                               voľno - Podhoroď


03. kolo - nedeľa 02.09.2012 o 15.30 h:                         14. kolo - nedeľa 21.04.2013 o 16.00 h:

  voľno - Stretava                                                                   Stretava - voľno

11. Kusín - Podhoroď                                                          066. Podhoroď - Kusín

12. Horňa - Jastrabie pri MI                                                067. Jastrabie pri MI - Horňa

13. Mať. Vojkovce - Lekárovce                                           068. Lekárovce - Mať. Vojkovce

14. Zbudza - Jovsa                                                              069. Jovsa - Zbudza

15. Rus. Hrabovec - Niž. Rybnica                                      070. Niž. Rybnica - Rus. Hrabovec


04. kolo - nedeľa 09.09.2012 o 15.30 h:                        15. kolo - nedeľa 28.04.2013 o 16.00 h:

16. Stretava - Niž. Rybnica                                                 071. Niž. Rybnica - Stretava

17. Jovsa - Rus. Hrabovec                                                072. Rus. Hrabovec - Jovsa

18. Lekárovce - Zbudza                                                    073. Zbudza - Lekárovce

19. Jastrabie pri MI - Mať. Vojkovce                                 074. Mať. Vojkovce - Jastrabie pri MI

20. Podhoroď - Horňa                                                        075. Horňa - Podhoroď

  voľno - Kusín                                                                      Kusín - voľno


05. kolo - nedeľa 16.09.2012 o 15.00 h:                        16. kolo - nedeľa 05.05.2013 o 16.30 h:

21. Kusín - Stretava                                                             076. Stretava - Kusín

  Horňa - voľno                                                                      voľno - Horňa

22. Mať. Vojkovce - Podhoroď                                           077. Podhoroď - Mať. Vojkovce

23. Zbudza - Jastrabie pri MI                                           078. Jastrabie pri MI - Zbudza

24. Rus. Hrabovec - Lekárovce                                        079. Lekárovce - Rus. Hrabovec

25. Niž. Rybnica - Jovsa                                                     080. Jovsa - Niž. Rybnica- 130 - - 131 -


06. kolo - nedeľa 23.09.2012 o 15.00 h:                        17. kolo - nedeľa 12.05.2013 o 16.30 h:

26. Stretava - Jovsa                                                            081. Jovsa - Stretava

27. Lekárovce - Niž. Rybnica                                            082. Niž. Rybnica - Lekárovce

28. Jastrabie pri MI - Rus. Hrabovec                              083. Rus. Hrabovec - Jastrabie pri MI

29. Podhoroď - Zbudza                                                    084. Zbudza - Podhoroď

  voľno - Mať. Vojkovce                                                       Mať. Vojkovce - voľno

30. Kusín - Horňa                                                               085. Horňa - Kusín


07. kolo - nedeľa 30.09.2012 o 15.00 h:                        18. kolo - nedeľa 19.05.2013 o 17.00 h:

31. Horňa - Stretava                                                            086. Stretava - Horňa

32. Mať. Vojkovce - Kusín                                                  087. Kusín - Mať. Vojkovce

  Zbudza - voľno                                                                  voľno - Zbudza

33. Rus. Hrabovec - Podhoroď                                         088. Podhoroď - Rus. Hrabovec

34. Niž. Rybnica - Jastrabie pri MI                                    089. Jastrabie pri MI - Niž. Rybnica

35. Jovsa - Lekárovce                                                         090. Lekárovce - Jovsa


08. kolo - nedeľa 07.10.2012 o 14.30 h:                        19. kolo - nedeľa 26.05.2013 o 17.00 h:

36. Stretava - Lekárovce                                                    091. Lekárovce - Stretava

37. Jastrabie pri MI - Jovsa                                               092. Jovsa - Jastrabie pri MI

38. Podhoroď - Niž. Rybnica                                             093. Niž. Rybnica - Podhoroď

  voľno - Rus. Hrabovec                                                     Rus. Hrabovec - voľno

39. Kusín - Zbudza                                                             094. Zbudza - Kusín

40. Horňa - Mať. Vojkovce                                                 095. Mať. Vojkovce - Horňa


09. kolo - nedeľa 14.10.2012 o 14.30 h:                        20. kolo - nedeľa 02.06.2013 o 17.00 h:

41. Mať. Vojkovce - Stretava                                             096. Stretava - Mať. Vojkovce

42. Zbudza - Horňa                                                            097. Horňa - Zbudza

43. Rus. Hrabovec - Kusín                                               098. Kusín - Rus. Hrabovec

  Niž. Rybnica - voľno                                                         voľno - Niž. Rybnica

44. Jovsa - Podhoroď                                                        099. Podhoroď - Jovsa

45. Lekárovce - Jastrabie pri MI                                      100. Jastrabie pri MI - Lekárovce


10. kolo - nedeľa 21.10.2012 o 14.00 h:                        21. kolo - nedeľa 09.06.2013 o 17.00 h:

46. Stretava - Jastrabie pri MI                                           101. Jastrabie pri MI - Stretava

47. Podhoroď - Lekárovce                                                 102. Lekárovce - Podhoroď

  voľno - Jovsa                                                                      Jovsa - voľno

48. Kusín - Niž. Rybnica                                                     103. Niž. Rybnica - Kusín

49. Horňa - Rus. Hrabovec                                                104. Rus. Hrabovec - Horňa

50. Mať. Vojkovce - Zbudza                                              105. Zbudza - Mať. Vojkovce


11. kolo - nedeľa 28.10.2012 o 14.00 h:                        22. kolo - nedeľa 16.06.2013 o 17.30 h: 

51. Zbudza - Stretava                                                        106. Stretava - Zbudza

52. Rus. Hrabovec - Mať. Vojkovce                                  107. Mať. Vojkovce - Rus. Hrabovec

53. Niž. Rybnica - Horňa                                                    108. Horňa - Niž. Rybnica

54. Jovsa - Kusín                                                                 109. Kusín - Jovsa

  Lekárovce - voľno                                                               voľno - Lekárovce

55. Jastrabie pri MI - Podhoroď                                         110. Podhoroď - Jastrabie pri MI

 

 

 

VYŽREBOVANIE SÚŤAŽÍ
 
„MAJSTROVSTIEV ObFZ MICHALOVCE VO FUTBALE“ PRE SEZÓNU 2011/2012

 

III.B trieda mužov
Účastníci:

1) TJ Družstevník Zbudza                                  5) TJ Družstevník Markovce

2) voľno                                                          6) FC Ruská

3) FK Veľké Slemence                                      7) FK Beša

4) MFK Veľké Kapušany C                                 8) OFK Hatalov B

 

Jesenná časť                                               Jarná časť

01. kolo - nedeľa 07.08.2011 o 16.30 h: 15. kolo - nedeľa 25.03.2012 o 15.00 h:

01. Zbudza - Hatalov B                                       43. Zbudza - Hatalov B

voľno - Beša                                                       voľno - Beša

02. Veľ. Slemence – Ruská                                44. Veľ. Slemence - Ruská

03. Veľ. Kapušany C - Markovce                         45. Veľ. Kapušany C - Markovce

02. kolo - nedeľa 14.08.2011 o 16.30 h: 16. kolo - nedeľa 01.04.2012 o 15.30 h:

04. Hatalov B - Markovce                                     46. Hatalov B - Markovce

05. Ruská - Veľ. Kapušany C                                47. Ruská - Veľ. Kapušany C

06. Beša - Veľ. Slemence                                    48. Beša - Veľ. Slemence

Zbudza - voľno                                                    Zbudza - voľno

03. kolo - nedeľa 21.08.2011 o 16.00 h: 17. kolo - nedeľa 08.04.2012 o 15.30 h:

voľno - Hatalov B                                              voľno - Hatalov B

07. Veľ. Slemence - Zbudza                               49. Veľ. Slemence - Zbudza

08. Veľ. Kapušany C – Beša                               50. Veľ. Kapušany C - Beša

09. Markovce - Ruská                                        51. Markovce - Ruská

04. kolo - nedeľa 28.08.2011 o 16.00 h: 18. kolo - nedeľa 15.04.2012 o 15.30 h:

10. Hatalov B - Ruská                                        52. Hatalov B - Ruská

11. Beša – Markovce                                         53. Beša - Markovce

12. Zbudza - Veľ. Kapušany C                            54. Zbudza - Veľ. Kapušany C

voľno - Veľ. Slemence                                       voľno - Veľ. Slemence

05. kolo - nedeľa 04.09.2011 o 15.30 h: 19. kolo - nedeľa 22.04.2012 o 16.00 h:

13. Veľ. Slemence - Hatalov B                          55. Veľ. Slemence - Hatalov B

Veľ. Kapušany C - voľno                                  Veľ. Kapušany C - voľno

14. Markovce - Zbudza                                     56. Markovce - Zbudza

15. Ruská - Beša                                             57. Ruská - Beša

06. kolo - nedeľa 11.09.2011 o 15.30 h: 20. kolo - nedeľa 29.04.2012 o 16.00 h:

16. Hatalov B - Beša                                           58. Hatalov B - Beša

17. Zbudza - Ruská                                            59. Zbudza - Ruská

voľno - Markovce                                                 voľno - Markovce

18. Veľ. Slemence - Veľ. Kapušany C                  60. Veľ. Slemence - Veľ. Kapušany C

14. kolo - štvrtok 15.09.2011 o 15.30 h: 28. kolo - utorok 01.05.2012 o 16.30 h:

40. Hatalov B - Veľ. Kapušany C                          82. Hatalov B - Veľ. Kapušany C

41. Veľ. Slemence - Markovce                             83. Veľ. Slemence - Markovce

voľno - Ruská                                                     voľno - Ruská

42. Zbudza – Beša                                             84. Zbudza - Beša

07. kolo - nedeľa 18.09.2011 o 15.00 h: 21. kolo - nedeľa 06.05.2012 o 16.30 h:

19. Veľ. Kapušany C - Hatalov B                          61. Veľ. Kapušany C - Hatalov B

20. Markovce - Veľ. Slemence                             62. Markovce - Veľ. Slemence

Ruská - voľno                                                     Ruská - voľno

21. Beša - Zbudza                                               63. Beša - Zbudza

08. kolo - nedeľa 25.09.2011 o 15.00 h: 22. kolo - nedeľa 13.05.2012 o 16.30 h:

22. Hatalov B - Zbudza                                        64. Hatalov B - Zbudza

Beša - voľno                                                       Beša - voľno

23. Ruská - Veľ. Slemence                                  65. Ruská - Veľ. Slemence

24. Markovce - Veľ. Kapušany C                           66. Markovce - Veľ. Kapušany C

09. kolo - nedeľa 02.10.2011 o 14.30 h: 23. kolo - nedeľa 20.05.2012 o 17.00 h:

25. Markovce - Hatalov B                                     67. Markovce - Hatalov B

26. Veľ. Kapušany C - Ruská                              68. Veľ. Kapušany C - Ruská

27. Veľ. Slemence - Beša                                   69. Veľ. Slemence - Beša

voľno - Zbudza                                                    voľno - Zbudza

10. kolo - nedeľa 09.10.2011 o 14.30 h: 24. kolo - nedeľa 27.05.2012 o 17.00 h:

Hatalov B - voľno                                                Hatalov B - voľno

28. Zbudza - Veľ. Slemence                                70. Zbudza - Veľ. Slemence

29. Beša - Veľ. Kapušany C                                71. Beša - Veľ. Kapušany C

30. Ruská - Markovce                                         72. Ruská - Markovce

11. kolo - nedeľa 16.10.2011 o 14.00 h: 25. kolo - nedeľa 03.06.2012 o 17.00 h:

31. Ruská - Hatalov B                                        73. Ruská - Hatalov B

32. Markovce - Beša                                          74. Markovce - Beša

33. Veľ. Kapušany C - Zbudza                            75. Veľ. Kapušany C - Zbudza

Veľ. Slemence - voľno                                        Veľ. Slemence - voľno

12. kolo - nedeľa 23.10.2011 o 14.00 h: 26. kolo - nedeľa 10.06.2012 o 17.00 h:

34. Hatalov B - Veľ. Slemence                            76. Hatalov B - Veľ. Slemence

voľno - Veľ. Kapušany C                                    voľno - Veľ. Kapušany C

35. Zbudza - Markovce                                       77. Zbudza - Markovce

36. Beša - Ruská                                               78. Beša - Ruská

13. kolo - nedeľa 30.10.2011 o 14.00 h: 27. kolo - nedeľa 17.06.2012 o 17.30 h:

37. Beša - Hatalov B                                        79. Beša - Hatalov B

38. Ruská - Zbudza                                          80. Ruská - Zbudza

Markovce - voľno                                              Markovce - voľno

39. Veľ. Kapušany C - Veľ. Slemence                81. Veľ. Kapušany C - Veľ. Slemence

 
 
MAJSTROVSTVÁ ObFZ MICHALOVCE - III.B trieda muži
Úcastníci:

1) TJ Družstevník Markovce              6) OFK Hatalov B

2) TJ Družstevník Zbudza                  7) TJ Sokol Močarianska MI

3) TJ Družstevník Ptrukša                  8) FK Drahnov

4) TJ Družstevník Čičarovce B            9) Ruský Hrabovec

5) TJ Družstevník Ložín                     10) FK Roma Trhovište

Jesenná časť                                                  Jarná časť

01. kolo - nedeľa 22.08.2010 o 16.00 h:    10. kolo - nedeľa 03.04.2011 o 15.30 h:

01. Markovce - FK Roma Trhovište                   46. FK Roma Trhovište - Markovce

02. Zbudza - Ruský Hrabovec                          47. Ruský Hrabovec - Zbudza

03. Ptrukša - FK Drahňov                                48. FK Drahňov - Ptrukša

04. Čičarovce B - Močarianska MI                      49. Močarianska MI - Čičarovce B

05. Ložín - Hatalov B                                       50. Hatalov B - Ložín

02. kolo - nedeľa 29.08.2010 o 16.00 h:   11. kolo - nedela 10.04.2011 o 15.30 h:

06. FK Roma Trhovište - Hatalov B                   51. Hatalov B - FK Roma Trhovište

07. Močarianska MI - Ložín                               52. Ložín - Močarianska MI

08. FK Drahňov - Čičarovce B                           53. Čičarovce B - FK Drahňov

09. Ruský Hrabovec - Ptrukša                          54. Ptrukša -Ruský Hrabovec

10. Markovce - Zbudza                                   55. Zbudza - Markovce

03. kolo - nedeľa 05.09.2010 o 15.30 h:   12. kolo - nedeľa 17.04.2011 o 16.00 h:

11. Zbudza - FK Roma Trhovište                       56. FK Roma Trhovište - Zbudza

12. Ptrukša - Markovce                                    57. Markovce - Ptrukša

13. Čičarovce B - Ruský Hrabovec                     58. Ruský Hrabovec - Čičarovce B

14. Ložín - FK Drahňov                                    59. FK Drahňov - Ložín

15. Hatalov B - Močarianska MI                         60. Močarianska MI - Hatalov B

04. kolo - nedeľa 12.09.2010 o 15.30 h:    13. kolo - nedeľa 24.04.2011 o 16.00 h:

16. FK Roma Trhovište - Močarianska MI            61. Močarianska MI - FK Roma Trhovište

17. FK Drahňov - Hatalov B                             62. Hatalov B - FK Drahňov

18. Ruský Hrabovec - Ložín                             63. Ložín - Ruský Hrabovec

19.. Markovce - Čičarovce B                            64. Čičarovce B - Markovce

20. Zbudza - Ptrukša                                      65. Ptrukša - Zbudza

05. kolo - nedeľa 19.09.2010 o 15.00 h:    14. kolo - nedeľa 01.05.2011 o 16.30 h:

21. Ptrukša - FK Roma Trhovište                        66. FK Roma Trhovište - Ptrukša

22. Čičarovce B - Zbudza                                  67. Zbudza - Čičarovce B

23. Ložín - Markovce                                         68. Markovce - Ložín

24. Hatalov B - Ruský Hrabovec                          69. Ruský Hrabovec - Hatalov B

25. Močarianska MI - FK Drahňov                         70. FK Drahňov - Močarianska MI

06. kolo - nedeľa 26.09.2010 o 15.00 h:   15. kolo - nedeľa 08.05.2011 o 16.30 h:

26. FK Roma Trhovište - FK Drahňov                 71. FK Drahňov - FK Roma Trhovište

27. Ruský Hrabovec - Močarianska MI                72. Močarianska MI - Ruský Hrabovec

28. Markovce - Hatalov B                                 73. Hatalov B - Markovce

29. Zbudza - Ložín                                           74. Ložín - Zbudza

30. Ptrukša - Čičarovce B                                 75. Čičarovce B - Ptrukša

07. kolo - nedeľa 03.10.2010 o 14.30 h:   16. kolo - nedeľa 15.05.2011 o 16.30 h:

31. Čičarovce B - FK Roma Trhovište               76. FK Roma Trhovište - Čičarovce B

32. Ložín - Ptrukša                                       77. Ptrukša - Ložín

33. Hatalov B - Zbudza                                  78. Zbudza - Hatalov B

34. Močarianska MI - Markovce                       79. Markovce - Močarianska MI

35. FK Drahňov - Ruský Hrabovec                   80. Ruský Hrabovec - FK Drahňov

08. kolo - nedeľa 10.10.2010 o 14.30 h:   17. kolo - nedeľa 22.05.2011 o 17.00 h:

36. FK Roma Trhovište - Ruský Hrabovec          81. Ruský Hrabovec - FK Roma Trhovište

37. Markovce - FK Drahňov                              82. FK Drahňov - Markovce

38. Zbudza - Močarianska MI                           83. Močarianska MI - Zbudza

39. Ptrukša - Hatalov B                                   84. Hatalov B - Ptrukša

40. Čičarovce B - Ložín                                   85. Ložín - Čičarovce B

09. kolo - nedeľa 17.10.2010 o 14.00 h:   18. kolo - nedeľa 29.05.2011 o 17.00 h:

41. Ložín - FK Roma Trhovište                       86. FK Roma Trhovište - Ložín

42. Hatalov B - Čičarovce B                           87. Čičarovce B - Hatalov B

43. Močarianska MI - Ptrukša                          88. Ptrukša - Močarianska MI

44. FK Drahňov - Zbudza                              89. Zbudza - FK Drahňov

45. Ruský Hrabovec - Markovce                      90. Markovce - Ruský Hrabovec